Foa Hoka

foa-hoka picture
Foa Hoka - це український експериментальний музичний гурт, який був створений у 1991 році в Чернігові. Гурт складається з двох учасників - Дмитра Куровського та Михайла Худенка. За свою тридцятирічну історію існування Foa Hoka стали одним з найбільш екстравагантних гуртів на українській альтернативній сцені.

Foa Hoka. Стрімінгові сервіси:

Foa Hoka. Коротка біографія

Історія

Foa Hoka були створені в 1991 році в Чернігові. У 1990-х роках гурт був частиною української музичної сцени "Нова Сцена". У цей період гурт випустив кілька альбомів, зокрема "Foa Hoka" (1994), "Foa Hoka II" (1996) та "Foa Hoka III" (1998).
У 2000-х роках Foa Hoka продовжили свою творчу діяльність, випустивши альбоми "Foa Hoka IV" (2002), "Foa Hoka V" (2004) та "Foa Hoka VI" (2006). У 2019 році гурт випустив альбом "Foa Hoka Meets Cybermonk «Music Du Monde Fou»".

Музичний стиль

Учасники гурту називають свою музику "радикальним ескапізмом". Музичний стиль Foa Hoka складається з елементів електронної музики, індустріального року, амбієнту та інших жанрів. Чесно кажучи, таку музику треба просто слухати. Описувати її важко. Офіційний сайт гурту: https://foahoka.com/

Виступи та визнання

Foa Hoka виступали на різних музичних фестивалях та концертах в Україні та за кордоном. У 1999 році гурт виступив на фестивалі WOX у Парижі. У 2002 році Foa Hoka виступили на Bochumer International Videofestival у Німеччині. У 2019 році гурт виступив на фестивалі "Respublica" у Києві.

Офіційний сайт: https://foahoka.com/

Foa Hoka. Контакти соц мереж, відео:

Ще гурти

Цукор - Біла Смерть

cukor-bila-smert